TEATR DLA DOKTORANTÓW WAT

Darmowe vouchery do Teatru Żydowskiego

W imieniu Samorządu Doktorantów Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego zapraszamy Was do obejrzenia spektaklu w Teatrze Żydowskim. Mamy dla Was 75 voucherów na dowolny spektakl repertuarowy Teatru Żydowskiego grany do dnia 31 czerwca 2018.

W ofercie teatru możemy znaleźć około 30 spektakli, które są wystawiane w ciągu roku. Taka różnorodność pozwoli Wam wybrać spektakl z interesującą Was tematyką. W repertuarze teatru można znaleźć spektakle np. dla kibiców piłki nożnej „Kibice” czy też miłośników musicali „Ach! Odessa-Mama…”. Na szczególną uwagę zasługuje światowej sławy musical „Skrzypek na dachu”, który jest wystawiany w teatrze od 2002 roku.

W celu realizacji vouchera należy dokonać jego wymiany na bilet uprawniający do wejścia na spektakl w następujący sposób:

· zarezerwowanie biletu telefonicznie lub pod adresem mailowym najpóźniej 3 dni przed spektaklem,

· wymiana vouchera na bilet w kasie Teatru.

Szczegółowe informacje o sposobie wymiany będą znajdować się ma otrzymanych voucherach.

SPOSÓB UZYSKANIA VOUCHERU

Zapisy na darmowy voucher rozpoczną się w środę 10 stycznia 2018 r. od godziny 12.00. W celu zgłoszenia się na spektakl należy uzupełnić formularz:

Zapisz się

Na voucher do teatru mogą zapisać się wyłącznie doktoranci WAT. Informujemy, że decyduje kolejność zgłoszeń, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Po zapisie otrzymasz maila potwierdzającego z informacjami o terminie i miejscu odbioru vouchera. Jeśli pula biletów zastanie wyczerpana również poinformujemy Cię o tym.